نرم افزارها: اسکایپ نرم افزاری برای تماس رایگان

اسکایپ نرم افزاری برای تماس رایگان

نشانی تارنما:  http://www.skype.com

همخوانی با:  
اگر شما از اسکایپ استفاده می کنید که خوب نیازی به نصب مجدد آن و خواندن این مطلب ندارید.
اما اگر هنوز از اسکایپ استفاده نمی کنید و نمی دانید که اسکایپ چیست و اصولا چه لزومی به استفاده از آن هست به نکات زیر دقت کنید:

یکـ  اسکایپ یک سیستم تماس اینترنتی است که شما می توانید از طریق آن به صورت رایگان با سایر دوستانتان که اسکایپ دارند تماس بگیرید. شما می توانید از طریق اسکایپ کنفرانس ویدیوئی برقرار کنید و همزمان به صورت صوتی و تصویری با چند نفر به صورت زمان گفتگو کنید.


دو ـ در صورتی که بخواهید می توانید با پرداخت هزینه های کم , حساب خودتان را شارژ کنید و بر اساس میزان پولی که در حساب اسکایپ خود دارید به سایر دوستانتان در سراسر جهان که از اینترنت و اسکایپ استفاده نمی کنند تلفن بزنید و یا پیامک ارسال کنید.


سه ـ شما می توانید اسکایپ را بر روی انواع تلفنهای همراه نصب کنید و از آن بر روی تلفن همراه خود استفاده کنید , البته به شرط آنکه به اینترنت دسترسی داشته باشید.

چهارـ اسکایپ از همان سیستم امنی برای برقراری تماس شما استفاده می کند که بانکهای بزرگ جهانی برای کاربران آنلاین خود استفاده می کنند و به همین دلیل هم امنیت تماس با اسکایپ از امنیت تماس با سایر برنامه های مشابه بسیار بالا می باشد.

پنج ـبا داشتن اسکایپ شما دیگر نیازی به خرید کارت تلفن ندارید فقط کافیه همان پول را به اسکایپ بدهید تا با قیمت بسیار کمتر و بدون گرفتن شماره کد و ... تماس خود را برقرار کنید.

برای نصب اسکایپ به نشانی داده شده در اول همین مطلب بروید و از طریق تارنمای اسکایپ این برنامه را نصب کنید.

0 دیدگاه ::

ارسال یک نظر