نرم افزارها: Viber نرم افزاری برای ارتباط رایگان بین تلفنهای همراه

Viber نرم افزاری برای ارتباط رایگان بین تلفنهای همراه

نام نرم افزار:  Viber
تارنمای سازنده نرم افزار:  www.viber.com
قابل استفاده در:   تلفنهای همراه هوشمند با برنامه Ios  و  Andriod
امکانات:  امکان تماس رایگان و یا ارسال و دریافت پیام صوتی, تصویری و نوشتاری
نشانی دانلود در itunes, لینک: http://itunes.apple.com/app/viber-free-phone-calls/id382617920?mt=8
نشانی دانلود Android , لینک: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.viber.voip این برنامه فقط از طریق اینترنت کار می کند و از کیفیت و سرعت بالائی در ارتباط بین دو نفر برخودار است.
نیازی به ثبت نام ندارد و کاملا رایگان است.

بعد از نصب برنامه , ابتدا باید شماره موبایل خود را در برنامه وارد کنید تا برنامه بتواند بر اساس شماره شما , سایر افرادی را که از این برنامه استفاده می کنند و شماره شما را در دفتر تلفن خود دارند آگاه کند.

بعد از اینکه شما شماره خود را وارد کردید یک پیامک برای شما از طرف برنامه فرستاده می شود که در آن یک کد قرار دارد.
این کد را به برنامه بدهید تا برنامه مطمئن بشود شما شماره تلفن واقعی خود را وارد کردید.

حالا در این مرحله به بخش Contact بروید و در اینجا لیست تمام دوستانی را که از این برنامه در تلفن همراه خود استفاده می کنند می بینید.
الان دیگر کار راحت است و شما از این پس با هر کدام از دوستانتان که بخواهید می توانید به صورت رایگان تماس تلفنی برقرار کنید و یا پیامک ارسال کنید.

دقت داشته باشید که این برنامه برای برقرار تماس تلفنی نیاز به اینترنت دارد , یعنی هم شما و هم دوست شما که می خواهید با او تماس بگیرید باید همزمان به اینترنت متصل باشید.

همچنین در صورتی که شما مایل باشید می توانید در عین تماس با کلیک بر روی گزینه: switch to gsm  از اینترنت خارج شوید و تماس را از طریق سیم کارت ادامه دهید.

دقت داشته باشید که در صورت چنین کاری از زمانی که شما این گزینه را کلید کنید باید به شرکت مخابرات خود هزینه پرداخت کنید.

اما در کل این برنامه رایگان است و برای برقرار تماس تلفنی از طریق اینترنت با این برنامه هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید.

تفاوت این برنامه با برنامه های دیگر سرعت بالای اتصال و استفاده همگانی از آن می باشد که روز به روز بر تعداد افرادی که از این برنامه استفاده می کنند بیشتر می شود.

شما هم این برنامه را به دوستان خود معرفی کنید تا افراد بیشتری از آن استفاده کنند و به این شکل امکان تماس رایگان برای همه وجود داشته باشد.

این برنامه توسط خود من ازمایش شده و دیگر دوستان من از آن استفاده می کنند و نه تنها برنامه بسیار عالی و خوبی است , بلکه از امنیت بالا نیز برخوردار است و شما به راحتی و رایگان می توانید با دوستان و آشنایان خود در هر کجای دنیا که باشند تماس تلفنی رایگان برقرار کنید.

در آخر خواهشمندیم اگر این برنامه را استفاده می کنید تجربه خودتان را در استفاده از این برنامه در بخش نظرات بنویسید تا دیگران نیز با تجربیات شما آشنا بشوند.0 دیدگاه ::

ارسال یک نظر