نرم افزارها: whatsapp برنامه ای برای دریافت و ارسال پیامک به صورت رایگان

whatsapp برنامه ای برای دریافت و ارسال پیامک به صورت رایگان

نام نرم افزار:  whatsapp
تارنمای سازنده نرم افزار:  www.whatsapp.com
قابل استفاده در:   تلفنهای همراه هوشمند با برنامه Ios  و Andriod و BlackBerry و Nokia Series 40 و Windows Phone و Nokia Symbian
امکانات:  امکان تماس رایگان و یا ارسال و دریافت پیام صوتی, تصویری و نوشتاری
نشانی دانلود در itunes, لینک: http://itunes.apple.com/us/app/whatsapp-messenger/id310633997?mt=8
نشانی دانلود Android , لینک: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=de
نشانی دانلود windowsphone , لینک: http://www.windowsphone.com/de-DE/apps/218a0ebb-1585-4c7e-a9ec-054cf4569a79
نشانی دانلود برای سایر دستگاهها , لینک: http://www.whatsapp.com/download/


 این برنامه فقط از طریق اینترنت کار می کند و از کیفیت و سرعت بالائی در ارتباط بین دو نفر برخودار است.
نیازی به ثبت نام ندارد و به صورت رایگان می باشید اگر از طریق تارنمای سازنده آن را نصب کنید ولی اگر قصد دارید آن را از طریق تارنمای شرکت اپل و یا آندریود نصب کنید باید مبلغی کمتر از یک دلار پرداخت کنید که در بعضی موارد نیز به صورت رایگان است.

بعد از نصب برنامه , ابتدا باید شماره موبایل خود را در برنامه وارد کنید تا برنامه بتواند بر اساس شماره شما , سایر افرادی را که از این برنامه استفاده می کنند و شماره شما را در دفتر تلفن خود دارند آگاه کند.

بعد از اینکه شما شماره خود را وارد کردید یک پیامک برای شما از طرف برنامه فرستاده می شود که در آن یک کد قرار دارد.
این کد را به برنامه بدهید تا برنامه مطمئن بشود شما شماره تلفن واقعی خود را وارد کردید.

حالا در این مرحله به بخش Contact بروید و در اینجا لیست تمام دوستانی را که از این برنامه در تلفن همراه خود استفاده می کنند می بینید.
الان دیگر کار راحت است و شما می توانید از این پس به صورت رایگان اقدام به ارسال و دریافت پیامک و یا پیام صورتی و یا حتی هر فایل دیگری با دوستان خود کنید.

دقت داشته باشید که این برنامه برای برقرار تماس نیاز به اینترنت دارد , یعنی شما باید هنگام ارسال پیام به اینترنت دسترسی داشته باشید اما اگر دوست شما در آن لحظه به اینترنت متصل نیست مهم نیست چون این برنامه پیام شما را در خودش ثبت می کند و زمانی که دوست شما به اینترنت متصل شد این پیام را برایش ارسال می کند.

در کل این برنامه رایگان است و برای ارسال و دریافت پیامک یا هر فایل دیگری  از طریق اینترنت با این برنامه هیچ هزینه ای را پرداخت نمی کنید.

تفاوت این برنامه با برنامه های دیگر سرعت بالای اتصال و استفاده همگانی از آن می باشد که روز به روز بر تعداد افرادی که از این برنامه استفاده می کنند بیشتر می شود.

شما هم این برنامه را به دوستان خود معرفی کنید تا افراد بیشتری از آن استفاده کنند و به این شکل امکان ارسال و دریافت پیامک رایگان برای همه وجود داشته باشد.

این برنامه توسط خود من ازمایش شده و دیگر دوستان من از آن استفاده می کنند و نه تنها برنامه بسیار عالی و خوبی است , بلکه از امنیت بالا نیز برخوردار است و شما به راحتی و رایگان می توانید با دوستان و آشنایان خود در هر کجای دنیا که باشند پیامک و یا هر فایل دیگری را  رایگان ارسال و دریافت کنید.

در آخر خواهشمندیم اگر این برنامه را استفاده می کنید تجربه خودتان را در استفاده از این برنامه در بخش نظرات بنویسید تا دیگران نیز با تجربیات شما آشنا بشوند.0 دیدگاه ::

پست کردن نظر