نرم افزارها: نرم افزار پارسی parsquran برای بررسی دقیق قرآن

نرم افزار پارسی parsquran برای بررسی دقیق قرآن

نشانی تارنما: http://www.parsquran.com/

نشانی دریافت برنامه:  http://www.parsquran.com/download/ebook.html



قرآن کتاب آسمانی مسلمانان از بعد از حمله اعراب در 1400 سال پیش به این طرف نقش مهمی در زندگی ایرانیان داشته و در مواردی نیز دستورات آن به عنوان قوانین دینی وارد قانون اساسی کشورمان ایران شده است.

اما شوربختانه عدم اشنائی و شناخت درست هم میهنانمان با این کتاب , همواره زمینه لازم را برای افراد سودجو فراهم کرده است تا بتوانند برداشتهای شخصی و خواسته های خود را از زبان قرآن مطرح کنند.

از همین رو نیز امروز تارنمای parsquran را به شما معرفی می کنیم که بوسیله آن می توانید به بررسی , جستجو و مطالعه قرآن به زبان پارسی نمائید.

همچنین شما می توانید نسخه آفلاین این نرم افزار را دانلود کنید که به شکل زیر می باشد:


نسخه آفلاین این نرم افزار نیاز به نصب ندارد و شامل تمامی آیات و سوره های قرآن به سه زبان پارسی , عربی و انگلیسی می باشد.

لازم به توضیح است که در نسخه آفلاین این برنامه امکان انتخاب مترجم وجود ندارد اما در تارنمای این برنامه شما می توانید ترجمه های مختلف قرآن را انتخاب کنید که همین کار بسیار جالب و خواندنی می باشد.

به عنوان نمونه ترجمه مکارم شیرازی و ادبیات به کار رفته توسط او به ترجمه فولادوند و ادبیات او بسیار متفاوت است.

امیدواریم معرفی این نرم افزار کمک باشد برای شناخت کامل قرآن توسط هم میهنان , چه آنان که به این کتاب اعتقاد دارند و چه آنان که این کتاب را عامل بسیاری از بدبختیهای کشورمان می دانند.

0 دیدگاه ::

ارسال یک نظر